با حکم دبیر کل اتحادیه، سید علیرضا عزیزی به سمت مسئول اتحادیه استان کردستان منصوب شد

  • شنبه, 21 ارديبهشت 1398 ساعت 06:26
  • منتشرشده در اخبار استان
  • خواندن 156 دفعه

طی حکم حسین تاریخی دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی، سید علیرضا عزیزی که از دی ماه سال 97 به عنوان سرپرست این اتحادیه در کردستان مشغول به فعالیت بود، به عنوان مسئول استان منصوب شد.
متن حکم بدین شرح است:
برادر ارجمند جناب آقای سید علیرضا عزیزی
در طلیعه ورودبه پنجمین دهه حیات مبارک و انسان ساز انقلاب شکوهمند اسلامی ودر آستانه 40سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ماسپرده شده است.
این مسئولیت خطیر از سوی مستلزم شکر گزاری بابت توفیق خدمت به دانش آموزانی مومن،فهیم،بصیر وانقلابی به سر منزل مقصود نخواهد رسید.
براین اساس، ضمن تقدیر وتشکر از زحمات مجاهدانه وخالصانه جناب آقای محسن احمدیان طی مدت تصدی مسولیت استان ونظر به مراتب تعهد،شایستگی وتجارب ارزشمند جنابعالی،شمارا به مدت دو سال به عنوان ((مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان ))منصوب می نمایم.
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را ازاسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی،حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری دراتحادیه به دبیر کل وپیوست تفصیلی آن احصاءنموده ودر قالب برنامه های استانی تدوین وارائه فرماید.
امید است با استعانت از خداوند متعال وتوجهات حضرت ولی عصر عجل ا..... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق وموید باشید.

 
ک

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 21 ارديبهشت 1398 ساعت 06:30
  • اندازه قلم

یادداشت ها

 مطالبه گری از کلید های توسعه امروز است

صبح روز شنبه وقتی به محل کار خود رفتم و طبق معمول همه همکاران سر میز صبحانه جمع بودیم، از نماز جمعه دیروز تهران صحبت شد. شاید چون امام جمعه موقت تهران نماینده رهبر معظم انقلاب در اتحادیه ما بودند، آنقدر صحبت گل نمی کرد.

حاج آقای حاج علی اکبری عزیز قطعا امروز صبح خیلی از جاهایی که حتی کوچکترین وابستگی به شخصیت حقوقی حضرتعالی نداشته از شما گفتند و گل گفتند.

از خرق عادت شما در نماز جمعه پایتخت، از سنت شکنی که مردم به شدت استقبال کردند.

اصلا دوست ندارم بنویسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، به همان میزان صمیمیتی که حضرتعالی با مردم شریف تهران در نماز جمعه اخیر ابراز کردید، قلم میزنم.

خطبه های روز گذشته را به دقت مطالعه کردم،اولا بسیار خرسندیم که نماز جمعه ما همانطور که باید مردمی می بود، دیروز بیشتر از هر زمان دیگری مردم محور بود و شما دوشادوش مردمی حرکت کردید که سال ها است در سرما و گرمای انقلاب چه جان فشانی ها که نکره اند. حاج آقای علی اکبری کیف کردم زمانی که سلفی شما را با مردم دیدم، با تمام وجود لذت بردم که این نوع نگاه را که نگاهی اساسا اسلامی و اصولا انقلابی است را مشاهده کردم.نکته ای که در نماز جمعه دیروز بسیار قابل تامل بود، و میتواند الگویی قوی برای مسئولین ما باشد، آنجایی است که حضرتعالی تشکر ویژه ای از منتقدین خود داشته اید و این حضرات را دعوت به نقد های مشفقانه بعدی نمودید.

این دعوت به مطالبه گری بی شک و همانطور که بارها و بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری هم بوده است از راه کار های توسعه در جوامع امروز است، و این که نگاه حضرتعالی به منتقدین خود این چنین است بسیار ارزشمند است.

همانطور که پیش تر از مسئولین ما در پیام تبریکشان از دلگرمی در انتخاب شما صحبت کرده بودند، حقیر هم با قلم که امروز اسلحه ما در در جبهه فرهنگی است، اعلام می کنم که حاج آقای حاج علی اکبری دلگرمیم به حضورتان و ایمان داریم به اصولتان.

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان

انجمن اسلامی عضو می پذیرد

 

 

 

درباره ی اتحادیه

joomiاتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان با هدف ايجاد وحدت و هماهنگي بين انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان كشور و به منظور حراست از دستاوردهاي انقلاب و تحقق ارزشهاي اسلام و آرمانهاي انقلاب اسلامي و جهت بخشيدن به فعاليتهاي صنفي دانش‌آموزان مسلمان و متعهد، در سال 1358 با حمايتهاي معنوي و مادي حضرت امام خميني (ره) تأسيس و طي ساليان متمادي در زمينة تربيت نيروهاي مخلص دانش آموزي و حضور آنها در صحنه‌هاي انقلاب اقدام نموده است.