اول راه هستیم و مسئولیت مان بسیار سنگین است

  • سه شنبه, 11 دی 1397 ساعت 12:38
  • منتشرشده در اخبار استان
  • خواندن 270 دفعه

اول راه هستیم و مسئولیت مان بسیار سنگین است ، این جمله احمدیان مسئول سابق اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان است . وی در جلسه شورای معاونین استان که نشست صمیمانه ای برای وداع با ایشان نیز بود گفت : در این مسیری که شروع کرده ایم باید همتی همت وار داشته باشیم و جدیتی باکری وار.محسن احمدیان شرایط امروز انقلاب را بعد از گذشت چهار دهه از عمر با برکتش مرهون خون شهدا و صبر خانواده ایشان دانست و ابراز کرد ماو مجموعه ما اول راه هستیم و مسولیتمان بسیار سنگین است . وی اضافه کرد که این سنگینی  مرتبط است با فعالیت بیش از پیش دشمن که امروز فعالیت دوچندانی دارد . وی در پایان این نشست صمیمانه به رسم یادبود به همکاران خود لوح تقدیری را اهداء و برای همه آنان آرزوی توفیق روز افزون نمود. در حاشیه این جلسه امیر حسین کریمی به عنوان مدیر جدید روابط عمومی استان کردستان معرفی گردید.  

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 دی 1397 ساعت 09:58
  • اندازه قلم

یادداشت ها

 مطالبه گری از کلید های توسعه امروز است

صبح روز شنبه وقتی به محل کار خود رفتم و طبق معمول همه همکاران سر میز صبحانه جمع بودیم، از نماز جمعه دیروز تهران صحبت شد. شاید چون امام جمعه موقت تهران نماینده رهبر معظم انقلاب در اتحادیه ما بودند، آنقدر صحبت گل نمی کرد.

حاج آقای حاج علی اکبری عزیز قطعا امروز صبح خیلی از جاهایی که حتی کوچکترین وابستگی به شخصیت حقوقی حضرتعالی نداشته از شما گفتند و گل گفتند.

از خرق عادت شما در نماز جمعه پایتخت، از سنت شکنی که مردم به شدت استقبال کردند.

اصلا دوست ندارم بنویسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، به همان میزان صمیمیتی که حضرتعالی با مردم شریف تهران در نماز جمعه اخیر ابراز کردید، قلم میزنم.

خطبه های روز گذشته را به دقت مطالعه کردم،اولا بسیار خرسندیم که نماز جمعه ما همانطور که باید مردمی می بود، دیروز بیشتر از هر زمان دیگری مردم محور بود و شما دوشادوش مردمی حرکت کردید که سال ها است در سرما و گرمای انقلاب چه جان فشانی ها که نکره اند. حاج آقای علی اکبری کیف کردم زمانی که سلفی شما را با مردم دیدم، با تمام وجود لذت بردم که این نوع نگاه را که نگاهی اساسا اسلامی و اصولا انقلابی است را مشاهده کردم.نکته ای که در نماز جمعه دیروز بسیار قابل تامل بود، و میتواند الگویی قوی برای مسئولین ما باشد، آنجایی است که حضرتعالی تشکر ویژه ای از منتقدین خود داشته اید و این حضرات را دعوت به نقد های مشفقانه بعدی نمودید.

این دعوت به مطالبه گری بی شک و همانطور که بارها و بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری هم بوده است از راه کار های توسعه در جوامع امروز است، و این که نگاه حضرتعالی به منتقدین خود این چنین است بسیار ارزشمند است.

همانطور که پیش تر از مسئولین ما در پیام تبریکشان از دلگرمی در انتخاب شما صحبت کرده بودند، حقیر هم با قلم که امروز اسلحه ما در در جبهه فرهنگی است، اعلام می کنم که حاج آقای حاج علی اکبری دلگرمیم به حضورتان و ایمان داریم به اصولتان.

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان

انجمن اسلامی عضو می پذیرد

 

 

 

درباره ی اتحادیه

joomiاتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان با هدف ايجاد وحدت و هماهنگي بين انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان كشور و به منظور حراست از دستاوردهاي انقلاب و تحقق ارزشهاي اسلام و آرمانهاي انقلاب اسلامي و جهت بخشيدن به فعاليتهاي صنفي دانش‌آموزان مسلمان و متعهد، در سال 1358 با حمايتهاي معنوي و مادي حضرت امام خميني (ره) تأسيس و طي ساليان متمادي در زمينة تربيت نيروهاي مخلص دانش آموزي و حضور آنها در صحنه‌هاي انقلاب اقدام نموده است.