برگزاری جلسه هم اندیشی سرگروه های دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان بیجار

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان جلسه هم اندیشی سرگروههای دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان بیجاربا حضور احمدی مسئول اتحادیه شهرستان برگزار گردید.  ابتدا یکی از دانش آموزان انجمن  آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت سپس حاج آقا معصوم خانی با اشاره به حدیثی از امام علی علیه السلام به بیان اهمیت همفکری و مشورت و فواید آن  برداختند . احمدی مسئول اتحادیه نیز با اشاره به شروع فعالیت ها در سال تحصیلی جدید با توجه به این سخن مقام معظم رهبری که فرمودند : هر انجمن اسلامی یک سنگر فرهنگی است به نقش سرگروهها و نحوه فعالیت آنان در این سنگر ها  پرداخت و افزود  اگر این سنگرهای فرهنگی را فعال نگهداریم بسیاری از هجمه ها و توطئه های دشمنان را بی اثر خواهیم کرد بنابر این اگر سرگروهها فعال باشند فعالیت انجمن شتاب بیشتری خواهد داشت اما اگر خدای ناکرده سرگروه ها کم کار و بی مسولیت باشند فعالیت ها به کندی پیش خواهد رفت بنابراین با توصیه هایی از جمله داشتن نظم و برنامه ریزی برای فعالیت ها در طول هر سه ماه ، ارتباط بیشتر با اتحادیه ، عضو گیری و پذیرش اعضای جدید ارتباط نزدیک با مدیر ، مربیان پرورشی  و امامان جماعت در مدارس قطعا در پیشرفت و کیفیت برنامه ها ی اتحادیه موثر است بطوریکه شما سرگروه های عزیز نقش بسیار ارزشمندی در فعالیت های مدارس می توانید داشته باشید سپس برنامه های پیش رو در سه ماهه اول سال تحصیلی در زمینه های مختلف مطرح و با هماهنگی و همفکری سرگروها قرار شد بخشی در مدارس و توسط خود دانش آموزان با همکاری عوامل اجرایی مدارس عملیاتی شود و چند برنامه شهرستانی نیز تدارک دیده شده که در وقت مناسب و جلسات بعدی اطلاع رسانی خواهد شد در پایان نیز اعضای محترم سرگروها نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 07:38
  • اندازه قلم

یادداشت ها

 مطالبه گری از کلید های توسعه امروز است

صبح روز شنبه وقتی به محل کار خود رفتم و طبق معمول همه همکاران سر میز صبحانه جمع بودیم، از نماز جمعه دیروز تهران صحبت شد. شاید چون امام جمعه موقت تهران نماینده رهبر معظم انقلاب در اتحادیه ما بودند، آنقدر صحبت گل نمی کرد.

حاج آقای حاج علی اکبری عزیز قطعا امروز صبح خیلی از جاهایی که حتی کوچکترین وابستگی به شخصیت حقوقی حضرتعالی نداشته از شما گفتند و گل گفتند.

از خرق عادت شما در نماز جمعه پایتخت، از سنت شکنی که مردم به شدت استقبال کردند.

اصلا دوست ندارم بنویسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، به همان میزان صمیمیتی که حضرتعالی با مردم شریف تهران در نماز جمعه اخیر ابراز کردید، قلم میزنم.

خطبه های روز گذشته را به دقت مطالعه کردم،اولا بسیار خرسندیم که نماز جمعه ما همانطور که باید مردمی می بود، دیروز بیشتر از هر زمان دیگری مردم محور بود و شما دوشادوش مردمی حرکت کردید که سال ها است در سرما و گرمای انقلاب چه جان فشانی ها که نکره اند. حاج آقای علی اکبری کیف کردم زمانی که سلفی شما را با مردم دیدم، با تمام وجود لذت بردم که این نوع نگاه را که نگاهی اساسا اسلامی و اصولا انقلابی است را مشاهده کردم.نکته ای که در نماز جمعه دیروز بسیار قابل تامل بود، و میتواند الگویی قوی برای مسئولین ما باشد، آنجایی است که حضرتعالی تشکر ویژه ای از منتقدین خود داشته اید و این حضرات را دعوت به نقد های مشفقانه بعدی نمودید.

این دعوت به مطالبه گری بی شک و همانطور که بارها و بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری هم بوده است از راه کار های توسعه در جوامع امروز است، و این که نگاه حضرتعالی به منتقدین خود این چنین است بسیار ارزشمند است.

همانطور که پیش تر از مسئولین ما در پیام تبریکشان از دلگرمی در انتخاب شما صحبت کرده بودند، حقیر هم با قلم که امروز اسلحه ما در در جبهه فرهنگی است، اعلام می کنم که حاج آقای حاج علی اکبری دلگرمیم به حضورتان و ایمان داریم به اصولتان.

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان

انجمن اسلامی عضو می پذیرد

 

 

 

درباره ی اتحادیه

joomiاتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان با هدف ايجاد وحدت و هماهنگي بين انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان كشور و به منظور حراست از دستاوردهاي انقلاب و تحقق ارزشهاي اسلام و آرمانهاي انقلاب اسلامي و جهت بخشيدن به فعاليتهاي صنفي دانش‌آموزان مسلمان و متعهد، در سال 1358 با حمايتهاي معنوي و مادي حضرت امام خميني (ره) تأسيس و طي ساليان متمادي در زمينة تربيت نيروهاي مخلص دانش آموزي و حضور آنها در صحنه‌هاي انقلاب اقدام نموده است.